Saulės elektrinės namams

Pagrindinis /Paslaugos /Saulės elektrinės namams

Saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo

Saulės elektrinė – sistema, kuri gamina elektros energiją iš saulės šviesos. Saulės baterijos (moduliai) sugeria saulės šviesą ir paverčia ją elektros energija.

Jau niekam nebėra staigmena matyti saulės elektrinę ant namo stogo. Dabar turėti savo elektrinę yra privalumas ir prestižas. Tikriausiai, kasdien matant kaimyno stogą su saulės kolektoriais, daugeliui ateina mintis, kad būtų gerai turėti savo saulės elektrinę ir mokėti mažiau už elektros energiją.

 

Apie saulės elektrines ant stogo internete galima perskaityti internete straipsnių ir sužinoti daug nuomonių. Vieni žmonės sako, kad neefektyvu, o kiti teigia priešingai, kad verta. Tikriausiai teigiamai mąstančių yra daugiau, nes itin svarbu, kad Lietuvos Vyriausybė skiria paramą fiziniams asmenims įsirengti saulės elektrines.

 

Nežinai kokios galios saulės elektrinės reikia? Spausk čia ir pasinaudok mūsų skaičiuokle. 

Valstybės parama įsirengti saulės elektrinę siekia net 2550€ / 10kW

Sužinoti plačiau

Kur montuojame saulės elektrines?

Kur montuojame saulės elektrines?

  • Ant nuožulnių stogų
  • Ant plokščių stogų
  • Vietoje stogo dangos
  • Ant žemės
  • Statome automobilių stogines su saulės moduliais

Preliminari saulės elektrinės skaičiuoklė

Vidutinis mėnesio elektros suvartojimas

Netinkamas formatas

Rekomenduojama

elektrinės galia:

Rekomenduojama elektrinės galia:

- kW

Kaina:

Be paramos

Kaina: Be paramos

- €

Kaina:

Su parama

Kaina: Su parama

- €
lightning

Mūsų darbo procesas

1

Konsultavimas

lightning
2

Projektavimas

lightning
3

Montavimas

lightning
4

Aptarnavimas

Atliktų projektų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kelis kartus per metus skelbia kvietimus paramai gauti. Artimiausius kvietimus galite rasti svetainėje www.apva.lt.

Saulės elektrinė yra ilgalaikė investicija, todėl svarbu įsigyti įrangą iš patikimo gamintojo ir pasirinkti patikimą įmonę, atsakingą už montavimo darbus ir teikiančią tinkamą garantiją. Tinkamai sumontuota saulės elektrinė tarnaus ilgiau ir nekels jokių problemų! Mes siūlome tik aukščiausios kokybės įrangos gamintojų produktus: BAUER, Solis, Viessmann, Hanersun ir kt.

Pirmiausia reikia įvertinti savo metinį elektros energijos suvartojimą. Paprastai 1 kW galios saulės elektrinė per metus pagamina apie 1000 kWh energijos. Taigi, jei per metus suvartojate 10 000 kWh, jums reikėtų saulės elektrinės, kurios galia būtų apie 10 kW. Saulės elektrinės galia negali viršyti jūsų turimo elektros įvado leistinos galios.

Saulės elektrinė gali būti įrengiama ant namo stogo ir ant žemės. Montavimui naudojamos specialios konstrukcijos, kurios yra pritaikomos prie kiekvienos stogo dangos, siekiant užtikrinti saugų ir hermetišką montavimą. Nerekomenduojama įsirenginėti saulės elektrinių ant avaringos būklės stogų bei ant šių dangų: asbestinio šiferio, skaldos, šiaudinių ir kt.

Saulės elektrinės kaina labiausiai priklauso nuo pasirenkamų komponentų (ypač saulės modulių ir srovės keitiklio – inverterio) bei saulės elektrinės dydžio. Įsirengiant didesnę saulės elektrinę, vieno įrengto kilovato kaina proporcingai mažėja.

Saulės elektrinė vidutiniškai atsiperka per 3-5 metus, jeigu pasinaudosite APVA parama. Atsipirkimo laikotarpis priklauso nuo saulės elektrinės įrangos, stogo tipo, pasvirimo kampo ir elektros suvartojimo sąnaudų. Kuo didesnis jūsų elektros energijos poreikis, tuo greičiau atsiperka saulės elektrinė.

roof

Investicija, kuri atsiperka.

Pasinaudokite saulės energijos privalumais ir sumažinkite elektros sąskaitas, prisidėdami prie tvaresnės ateities.

Užsisakyti dabar

ATSILIEPIMAI

Nepatikėsite ką apie mus kalba žmonės!

Turime 12 metų patirtį, per kurią sukaupėme daugybę klientų atsiliepimų. Ši ilgametė patirtis leidžia mums nuolat tobulinti savo paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir pastabas.

Gediminas

Individualus projektas

commas

Savo srities profesionalai. Operatyviai ir kokybiškai atlieka darbus.

Gintarė

Individualus projektas

commas

Profesionalų komanda. Greitai ir kokybiškai atlikti darbai, aiškiai išdėstyta kas ir kaip, sutvarkė APVA paramą. Didžiausios rekomendacijos!

Rasa

Individualus projektas

commas

Dėkojame Klaipėdos komandai už darbą įrengiant saulės elektrinę. Malonu buvo bendrauti, į visus klausimus buvo atsakyta. Rekomenduoju.

Reda

Individualus projektas

commas

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome UAB Ekoenergas komandą (Klaipėdos padalinį). Informatyvus bendravimas, puikiai sutvarkyti dokumentai, aukščiausia darbų atlikimo kokybė. Rekomenduoju.

Saulius

Individualus projektas

commas

Likau patenkintas bendravimu ir padarytais darbais 100%

Tomas

Individualus projektas

commas

Puikus Klaipėdos vadybininko aptarnavimas. Labai operatyviai ir kokybiškai sumontuota SE. Padėka vadybininkui ir SE montuotojams :)

Vaida

Individualus projektas

commas

Tarp didžiulės pasiūlos džiaugiamės pasirinkę UAB Ekoenergas (Klaipėdos padalinį). Pataria, pakonsultuoja, darbai atlikti kokybiškai ir labai operatyviai. Rekomenduojam!