Apie mus

Pagrindinis /Apie mus

team

Trumpai apie mus

Mūsų būstinė įsikūrusi Šiauliuose, tačiau pagal kiekvieno kliento poreikius įmonė pasiruošusi pasiūlyti individualius kompleksinius šildymo, šaldymo ir vėdinimo sistemos sprendimus visoje Lietuvoje. Tarp įmonės numatytų veiklos krypčių ateityje yra ir kitų alternatyvių atsinaujinančių energijos šaltinių didmeninė ir mažmeninė prekyba: šilumos siurbliai, kondicionieriai, vėdinimo įranga, elektromobilių įkrovimo stotelės.

Esame saulės elektrinių tiekėjai bei statytojai

12+

Metų patirtis saulės elektrinių rinkoje

5000+

Sėkmingų projektų

200+

Įrengta MWp

1300

Didžiausias projektas, kW

Ilgametę pardavimo patirtį turinti komanda pasirengusi pateisinti visų savo klientų lūkesčius. Siūlydama platų prekių ir paslaugų pasirinkimą, bendrovė siekia, kad jų klientai gautų aukščiausios kokybės rezultatą.

Saulės elektrinės Lietuvoje kasmet užima vis aukštesnes pozicijas tarp atsinaujinančių elektros energijos šaltinių, todėl įmonės tikslas – būti kuo arčiau klientų ir pasiūlyti geriausios kokybės gaminius tiesiai iš užsienio gamintojų. UAB „Ekoenergas“ yra tiesioginiai saulės modulių, inverterių (įtampos keitiklių), saulės modulių tvirtinimo sistemų, automatikos importuotojai, vieninteliai kai kurių užsienio gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Pagrindinis įmonės prioritetas orientuotas į didmeninę saulės elektrinių įrangos prekybą, o Šiaulių apskrityje ji yra vienintelė didmeninės prekybos saulės elektrinių įrangos atstovė.

MŪSŲ TIKSLAS

Būti kuo arčiau klientų ir pasiūlyti geriausios kokybės gaminius tiesiai iš užsienio gamintojų.

MŪSŲ VIZIJA

Aptarnauti ne vien Šiaurės Lietuvos regioną, bet ir kitus Lietuvos miestus bei plėstis Baltijos šalyse.

car open
car closed
lightning

Mūsų darbo procesas

1

Konsultavimas

lightning
2

Projektavimas

lightning
3

Montavimas

lightning
4

Aptarnavimas

roof

Investicija, kuri atsiperka.

Pasinaudokite saulės energijos privalumais ir sumažinkite elektros sąskaitas, prisidėdami prie tvaresnės ateities.

Užsisakyti dabar

ATSILIEPIMAI

Nepatikėsite ką apie mus kalba žmonės!

Turime 12 metų patirtį, per kurią sukaupėme daugybę klientų atsiliepimų. Ši ilgametė patirtis leidžia mums nuolat tobulinti savo paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir pastabas.

Gediminas

Individualus projektas

commas

Savo srities profesionalai. Operatyviai ir kokybiškai atlieka darbus.

Gintarė

Individualus projektas

commas

Profesionalų komanda. Greitai ir kokybiškai atlikti darbai, aiškiai išdėstyta kas ir kaip, sutvarkė APVA paramą. Didžiausios rekomendacijos!

Rasa

Individualus projektas

commas

Dėkojame Klaipėdos komandai už darbą įrengiant saulės elektrinę. Malonu buvo bendrauti, į visus klausimus buvo atsakyta. Rekomenduoju.

Reda

Individualus projektas

commas

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome UAB Ekoenergas komandą (Klaipėdos padalinį). Informatyvus bendravimas, puikiai sutvarkyti dokumentai, aukščiausia darbų atlikimo kokybė. Rekomenduoju.

Saulius

Individualus projektas

commas

Likau patenkintas bendravimu ir padarytais darbais 100%

Tomas

Individualus projektas

commas

Puikus Klaipėdos vadybininko aptarnavimas. Labai operatyviai ir kokybiškai sumontuota SE. Padėka vadybininkui ir SE montuotojams :)

Vaida

Individualus projektas

commas

Tarp didžiulės pasiūlos džiaugiamės pasirinkę UAB Ekoenergas (Klaipėdos padalinį). Pataria, pakonsultuoja, darbai atlikti kokybiškai ir labai operatyviai. Rekomenduojam!