Paslaugos

Paslaugos

UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos pardavimas, projektavimas ir montavimas.

Montavimas

Saulės elektrinės įrengimo sprendimų yra labai daug: saulės elektrinė ant stogo, ant žemės, integruota saulės elektrinė, stoginė automobiliui ir t. t. Saulės elektrinių montavimo paslaugoms suteikiame net 10 metų darbų garantiją, keldami aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams. Esame sumontavę tikrai daug saulės elektrinių, kurios dabar džiugina žmones savo nauda.

SKAITYTI DAUGIAU

Prekyba

Padėsime jums išrinkti tinkamiausią vietą saulės elektrinės įrengimui ir pateiksime labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Įrangai taikoma ilgametė garantija: inverteriams – 5–20 metų, saulės moduliams – 10 metų. Taip pat suteikiame produkto garantiją ir iki 30 metų 80 proc. efektyvumo garantiją.

SKAITYTI DAUGIAU

Aptarnavimas

Planuojate įsirengti saulės elektrinę namuose? Esame pasiruošę jus konsultuoti ir padėti apsispręsti, kokios galios saulės elektrinė Jums tinkamiausia.

Taip pat teikiame atsinaujinančios energetikos įrenginių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientams atstovaujame visose valstybinėse ir privačiose įstaigose – Jūs mums esate pats svarbiausias!

Projektavimas

Projektuojame saulės elektrines privatiems ir juridiniams asmenims. Taip pat galima sumažinti jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti.

Tam tikslui parengiame užsakovams projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

SKAITYTI DAUGIAU

Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną. Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Susisiekite su mumis ir kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

Nuo ko verta pradėti saulės elektrinės įrengimą ant namo stogo.

Džiugina tai, kad saulės elektrinių iki 30 kW galios statymo procedūra mūsų valstybėje yra gana paprasta. Mažoms namų elektrinėms nėra jokių apribojimų renkantis pagrindinę įrangą ir nereikia leidimo. Taigi, statant 5 — 30 kW galingumo saulės elektrinę namui, reikia įsigyti sistemą, ją įdiegti, kreiptis į elektros tinklų operatorių, kad įrengtų ar pakeistų skaitiklį.

Pirmiausia jums reikia saulės elektrinės projekto bei paskaičiavimų, kad būtų žinoma, kokiu kampu bus montuojami saulės fotomoduliai, kur bus statomas elektros keitiklis, po to pateikiami reikiami dokumentai ir suderinama su elektros tinklais.

Toliau parenkama saulės elektrinės įranga, atitinkanti jūsų poreikius bei pagal galima išleisti pinigų suma. Suderinama montavimo darbų pradžia, ir viskas.

Jeigu name yra 5kw įvado galingumas, o norėsite įsirengti didesnės galios saulės elektrinę, jums prireiks paruošti dokumentus elektros skirstymo operatoriui dėl galios padidinimo ir dvigubos apskaitos bei elektros kaupimo bendruose tinkluose. Jeigu namo įvado galingumas yra 10kW ar daugiau, nieko didinti nereikia. Toliau vyks toks pat procesas kaip ir anksčiau aptartame iki 5 kW galios variante.

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…