Automobilių įkrovimo stotelės

Pagrindinis /Paslaugos /Automobilių įkrovimo stotelės

Elektromobiliai vis sparčiau tampa mūsų kasdienybės dalimi. Planuojama, kad nuo 2035 metų automobiliai su vidaus degimo varikliais nebebus parduodami, todėl jau dabar verta pasiruošti šiam pokyčiui. Įsirengę elektromobilio įkrovimo stotelę namuose, galėsite patogiai įkrauti savo transporto priemonę jums patogiu metu, išvengsite laukimo eilėse prie viešųjų įkrovimo stotelių ir sumažinsite išlaidas elektrai.

 

Parinksime tinkamiausią įkrovimo stotelę jūsų elektromobiliui už geriausią kainą ir užtikrinsime jos įrengimą bei aptarnavimą. Mūsų įkrovimo stotelės skirtos tiek privatiems namams, tiek verslui. Mūsų siūlomos elektromobilių įkrovimo stotelės yra patikrintos mūsų bei mūsų klientų. Tai įranga, kurią mes jau naudojame ir džiaugiamės jos veikimu. Mūsų prioritetas – užtikrinti, kad tiekėjai laikytųsi garantijų ir įsipareigojimų, o parduodama įranga būtų patikima ir nuolat atnaujinama. Svarbiausia, kad jūsų elektromobilis būtų įkraunamas kokybiškai.

 

Gaukite valstybės paramą ir įsigykite elektromobilio įkrovimo stotelę pigiau. 

Valstybės parama įsirengti nuosavoms automobilių įkrovimo stotelėms

Sužinoti plačiau

Kur montuojame stoteles?

Kur montuojame stoteles?

  • Privačiuose namuose
  • Viešose vietose
  • Verslo teritorijose
lightning

Mūsų darbo procesas

1

Konsultavimas

lightning
2

Projektavimas

lightning
3

Montavimas

lightning
4

Aptarnavimas

Atliktų projektų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai

Ne, parama taikoma tik kintamos srovės (AC) įkrovimo stotelėms.

Ne, paramą galima gauti tik tuo atveju, jei įkrovimo stotelę montuoja asmuo, turintis Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos išduotą Elektros įrenginių įrengimo atestatą. Jei tokio atestato neturite ir montuojate stotelę patys, parama nesuteikiama.

Renkantis elektros krovimo stotelę, svarbu įvertinti įvairius faktorius, tokius kaip greitis, kurį ji leidžia įkrauti automobilį, jos įrengimo galimybės ir vieta, galimybė reguliuoti įkrovimo galios pajėgumą, taip pat stotelės talpa ir matmenys. Be to, reikia atsižvelgti į kitus svarbius aspektus, tokius kaip naudojimo patogumas ir kaina.

Priklauso nuo elektromobilio variklio galios, vairavimo stiliaus, oro sąlygų ir temperatūros, tačiau galima apibendrinti taip: lengvasis automobilis vidutiniškai naudoja 20 kWh elektros energijos per 100 km, o visureigis - apie 30 kWh.

Nuosavame name, lauke arba patalpoje įkrovimo stotelė įrengiama per 2-3 darbo dienas.

Įkrovimo stotelės pagal jų galią ir įkrovimo greitį skirstomos į: lėto krovimo, vidutinio greitumo krovimo ir itin greito krovimo.
Su kintamosios srovės (AC) stotele elektromobilio krovimas gali būti lėtas arba vidutinio greitumo, o nuolatinės srovės (DC) įkrovimo stotelėse elektromobilį įkrausite ypač greitai.

roof

Investicija, kuri atsiperka.

Pasinaudokite saulės energijos privalumais ir sumažinkite elektros sąskaitas, prisidėdami prie tvaresnės ateities.

Užsisakyti dabar

ATSILIEPIMAI

Nepatikėsite ką apie mus kalba žmonės!

Turime 12 metų patirtį, per kurią sukaupėme daugybę klientų atsiliepimų. Ši ilgametė patirtis leidžia mums nuolat tobulinti savo paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir pastabas.

Gediminas

Individualus projektas

commas

Savo srities profesionalai. Operatyviai ir kokybiškai atlieka darbus.

Gintarė

Individualus projektas

commas

Profesionalų komanda. Greitai ir kokybiškai atlikti darbai, aiškiai išdėstyta kas ir kaip, sutvarkė APVA paramą. Didžiausios rekomendacijos!

Rasa

Individualus projektas

commas

Dėkojame Klaipėdos komandai už darbą įrengiant saulės elektrinę. Malonu buvo bendrauti, į visus klausimus buvo atsakyta. Rekomenduoju.

Reda

Individualus projektas

commas

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome UAB Ekoenergas komandą (Klaipėdos padalinį). Informatyvus bendravimas, puikiai sutvarkyti dokumentai, aukščiausia darbų atlikimo kokybė. Rekomenduoju.

Saulius

Individualus projektas

commas

Likau patenkintas bendravimu ir padarytais darbais 100%

Tomas

Individualus projektas

commas

Puikus Klaipėdos vadybininko aptarnavimas. Labai operatyviai ir kokybiškai sumontuota SE. Padėka vadybininkui ir SE montuotojams :)

Vaida

Individualus projektas

commas

Tarp didžiulės pasiūlos džiaugiamės pasirinkę UAB Ekoenergas (Klaipėdos padalinį). Pataria, pakonsultuoja, darbai atlikti kokybiškai ir labai operatyviai. Rekomenduojam!