Apie Kompaniją

Apie Kompaniją

UAB „Ekoenergas“ yra saulės energetikos srities profesionalai Šiaurės regione. 2012 metais įkurtos įmonės veiklos sritys yra saulės elektrinių montavimas, projektavimas ir didmeninė bei mažmeninė prekyba saulės elektrinių įranga.

Esame saulės elektrinių tiekėjai bei statytojai

Ilgametę pardavimo patirtį turinti komanda pasirengusi pateisinti visų savo klientų lūkesčius. Siūlydama platų prekių ir paslaugų pasirinkimą, bendrovė siekia, kad jų klientai gautų aukščiausios kokybės rezultatą.

Saulės elektrinės Lietuvoje kasmet užima vis aukštesnes pozicijas tarp atsinaujinančių elektros energijos šaltinių, todėl įmonės tikslas – būti kuo arčiau klientų ir pasiūlyti geriausios kokybės gaminius tiesiai iš užsienio gamintojų. UAB „Ekoenergas“ yra tiesioginiai saulės modulių, inverterių (įtampos keitiklių), saulės modulių tvirtinimo sistemų, automatikos importuotojai, vieninteliai kai kurių užsienio gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Pagrindinis įmonės prioritetas orientuotas į didmeninę saulės elektrinių įrangos prekybą, o Šiaulių apskrityje ji yra vienintelė didmeninės prekybos saulės elektrinių įrangos atstovė.

UAB „Ekoenergas“ būstinė įsikūrusi Šiauliuose, tačiau sėkmingai plėtrą vystančios įmonės vizija – aptarnauti ne vien Šiaurės Lietuvos regioną, bet ir kitus Lietuvos miestus. Taip pat siekis plėstis Baltijos šalyse. Tarp įmonės numatytų veiklos krypčių ateityje yra ir kitų alternatyvių atsinaujinančių energijos šaltinių didmeninė ir mažmeninė prekyba: šilumos siurbliai, kondicionieriai, vėdinimo įranga, elektromobilių įkrovimo stotelės. Pagal kiekvieno kliento poreikius įmonė pasiruošusi pasiūlyti individualius kompleksinius šildymo, šaldymo ir vėdinimo sistemos sprendimus.

Klientų pasitikėjimą įgijusi bendrovė per savo gyvavimo laikotarpį įgyvendino daug projektų, sumontavo kelias nuosavas saulės elektrines (po 30 kW) ir kasdien pasirašo vis naujų sutarčių saulės elektrinėms montuoti.

Apie kompaniją žmonės atsiliepia gerai jeigu ji ne tik parduoda produktą, bet ir vykdo saulės elektrinių priežiūrą. Pažiūrėkime kokia yra aptarnavimo kaina. Parašykite mums žinutę užpildydami kontaktų formos laukelius ir mes atsiųsime jums tikrai greitai atsiperkančio projekto pasiūlymą.

Geriausias sprendimas ant namo stogo

Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito.

SKAITYTI DAUGIAU

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Žmonės klausia

Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną. Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Susisiekite su mumis ir sužinosite daugiau apie kompaniją bei jos parduodamus produktus.

Kaip mes dirbame

Viskas prasideda nuo kliento telefoninio skambučio arba užklausos el. paštu. Jeigu pateikiama visa reikalinga informacija viskas vyksta sklandžiai ir žmonės greitai džiaugiasi pasiektu rezultatu.

Pateikiame jums pasiūlymą per 4 val.
Suderiname būtinus leidimus per 2 dienas
Įrengiame saulės elektrinę per 1-3 dienas

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…