Saulės elektrinės verslui

Saulės elektrinės verslui

Saulės elektrinės įmonėms

Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija.

Projektavimas

Projektuojame saulės elektrines nuo 2012 metų. Žinome kaip greitai parengti dokumentus valstybės paramai gauti.

Montavimas

Dirba 11 UAB EKOENERGAS montuotojų komandų. Pasiūlysime žemiausią kainą ir greitą projekto įgyvendinimo sprendimą.

Prekyba

Atstovaujame BAUER, CORTEX, RISEN saulės modulių gamintojus ir jie po 30 metų garantuoja įrangos 87% efektyvumą.

Konsultavimas

Sustarus laiką, atvykstame į objektą per 2 valandas ir suteikiame žinias, kaip pasirinkti tinkamos galios saulės elektrinę.

Elektros kaina nuolat auga. Gana aršios konkurencijos sąlygomis, siekdamos išlaikyti verslo pelningumą, įmonės yra priverstos kurti kaštų mažinimo priemones – įmonėse plačiai diegiamos energijos vartojimo efektyvumo programos, taikomi rūpestingos gamybos principai, kuriais siekiama ne tik tausoti išteklius, bet ir juos taupyti bei sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Dažnai įmonėse elektros tinklo apkrovos grafikas nėra vienodas, didžiausias suvartojimas būna dienos metu, todėl saulės elektrinės yra efektyviausias sprendimas daugeliui komercinių objektų. Be to, saulės elektrinės naudojimas leidžia greitai ir lengvai padidinti objekte tiekiamą galią arba sukurti patikimą svarbių mazgų atsarginę kopiją, kurios gedimas yra nepriimtinas. Jei objektas yra dideliu atstumu nuo centralizuoto tinklo, tai autonominės saulės elektrinės gali būti naudojamos tiek savarankiškai, tiek kartu su alternatyviais gamybos šaltiniais.

Jei skaitote šį tekstą toliau, tuomet jūs rimtai galvojate apie saulės elektrinės įrengimą. Jei taip, patariame saulės elektrinės įrengimą laikyti investicija į savo energetinę nepriklausomybę, galinčią duoti naudą jūsų verslui. UAB “Ekoenergas” specialistai yra pasirengę padėti jums įgyvendinti šį sprendimą. Kadangi mūsų specializacija yra energiją taupančių ir energiją generuojančių įrenginių pardavimas, projektavimas ir montavimas. Todėl klauskite drąsiai, kad išsiaiškintumėte kuo tiksliau kokie skirtumai yra tarp vienų ar kitų įrangos tiekėjų, ar tikrai gausite garantiją, kuri yra deklaruojama pardavėjų interneto svetainėse.

UAB “Ekoenergas” importuoja tiesiai iš patikimų gamintojų ir montuoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Svarbu pažymėti, kad per 25-30 metų saulės elektrinės eksploatavimo laiką, kabeliai, jų jungtys, tvirtinimo detalės bus atvirame ore ir jos bus veikiamos korozijos, temperatūros bei saulės spinduliuotės. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis paslaugos ir įrangos tiekėją maksimaliai arti nuo jūsų elektrinės. Jums reikia tokio tiekėjo, kuris gali pristatyti atsargines dalis greitai, jeigu to prireiktų.

Tuo tarpu pažiūrėkite mūsų klientų atsiliepimus, kurie gavo paramą saulės elektrinės įrengimui.

Užsakykite saulės elektrinės įrengimo paskaičiavimą, kad galėtumėte palyginti kainą.

Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste esate. El.pašto pranešimus skaitome nuolat, todėl drąsiai pildykite žemiau esančią kontaktų formą ir su jumis susisieks mūsų vadybininkas, o gal paskambinkite telefonu.

Lauksime jūsų skambučio darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.

Tel. nr.: +370 678 39400
El.p. uzklausa@ekoenergas.lt

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime
  Galimybė verslui

  Pažiūrėkime, ar saulės energijos naudojimas jums tinka

  Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Parašykite mumis žemiau esančioje užklausos formoje, juk žinutė nieko nekainuoją. Turėdami mūsų pasiūlymą galėsite jį palyginti su kitais ir taip kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

  Įgyvendinti projektai

  Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

  Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

  Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

  Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

  Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

  Paprastas ir greitai surenkamas variantas

  Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

  SKAMBINKITE DĖL KAINOS

  Truputis naujienų

  Kas naujo mūsų veikloje

  Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

  2022-04-04

  ES investicijos

  Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

  2022-01-14

  Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

  Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…