Parama verslui

Pagrindinis /Parama verslui

PARAMA ĮSIRENGTI SAULĖS ELEKTRINĘ VERSLUI

62 mln. Eurų. Toks paramos dydis skirtas juridiniams asmenims įsirengti saulės elektrines.

Iki 500 kW galios. Planuojamos įsirengti saulės elektrinės galia negali būti didesnė nei 500 kW ir elektrinės turi būti įsirengtos per 18 mėn.

Kompensacija iki 45%. Smulkiems verslams arba šiuos kriterijus atitinkantiems ūkininkams, valstybė kompensuos iki 35%, o energijos ir piliečių energetikos bendrijoms – net iki 45 proc. Paramos intensyvumas bus skaičiuojamas nuo fiksuoto dydžio ir bus 1073 Eur už 1 kW.

Pagrindinės sąlygos norint gauti paramą:

  1. Registracija. Įmonė turi būti registruota ne trumpiau nei 1 metus iki paraiškos pateikimo.
  2. Nauja įranga. Įrengiant saulės elektrines turi būti naudojama nauja, visiškai nenaudota įranga (saulės moduliai, įtampos keitikliai, konstruktyvai ir t. t.)
  3. Suvartojimas. Reikia tapti gamintoju ir ne mažiau kaip 50% pagamintos elektros energijos sunaudoti momentiškai, o likusią dalį parduoti nepriklausomam elektros energijos tiekėjui.

Saulės elektrinės verslui įrengimo procesas:

  1. Suteikiame profesionalo konsultacija.
  2. Vykdoma objekto apžiūra ir vertinimas.
  3. Sudaromas individualus planas.
  4. Pasirašoma sutartis.
  5. Sutvarkomi dokumentai objekto pridavimui.
  6. Sumontuojama ir paleidžiama saulės elektrinė.

MES VERTINAME KOKYBĘ

UAB “Ekoenergas” importuoja tiesiai iš patikimų gamintojų ir montuoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Svarbu pažymėti, kad per 25-30 metų saulės elektrinės eksploatavimo laiką, kabeliai, jų jungtys, tvirtinimo detalės bus atvirame ore ir jos bus veikiamos korozijos, temperatūros bei saulės spinduliuotės. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis paslaugos ir įrangos tiekėją maksimaliai arti nuo jūsų elektrinės. Jums reikia tokio tiekėjo, kuris gali pristatyti atsargines dalis greitai, jeigu to prireiktų.

Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste esate. El. pašto pranešimus skaitome nuolat, todėl drąsiai pildykite kontaktų formą ir su jumis susisieks mūsų vadybininkas.

Lauksime jūsų skambučio darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.
Tel. nr.: +370 678 39400
El. p. uzklausa@ekoenergas.lt

roof

Investicija, kuri atsiperka.

Pasinaudokite saulės energijos privalumais ir sumažinkite elektros sąskaitas, prisidėdami prie tvaresnės ateities.

Užsisakyti dabar

ATSILIEPIMAI

Nepatikėsite ką apie mus kalba žmonės!

Turime 12 metų patirtį, per kurią sukaupėme daugybę klientų atsiliepimų. Ši ilgametė patirtis leidžia mums nuolat tobulinti savo paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir pastabas.

Gediminas

Individualus projektas

commas

Savo srities profesionalai. Operatyviai ir kokybiškai atlieka darbus.

Gintarė

Individualus projektas

commas

Profesionalų komanda. Greitai ir kokybiškai atlikti darbai, aiškiai išdėstyta kas ir kaip, sutvarkė APVA paramą. Didžiausios rekomendacijos!

Rasa

Individualus projektas

commas

Dėkojame Klaipėdos komandai už darbą įrengiant saulės elektrinę. Malonu buvo bendrauti, į visus klausimus buvo atsakyta. Rekomenduoju.

Reda

Individualus projektas

commas

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome UAB Ekoenergas komandą (Klaipėdos padalinį). Informatyvus bendravimas, puikiai sutvarkyti dokumentai, aukščiausia darbų atlikimo kokybė. Rekomenduoju.

Saulius

Individualus projektas

commas

Likau patenkintas bendravimu ir padarytais darbais 100%

Tomas

Individualus projektas

commas

Puikus Klaipėdos vadybininko aptarnavimas. Labai operatyviai ir kokybiškai sumontuota SE. Padėka vadybininkui ir SE montuotojams :)

Vaida

Individualus projektas

commas

Tarp didžiulės pasiūlos džiaugiamės pasirinkę UAB Ekoenergas (Klaipėdos padalinį). Pataria, pakonsultuoja, darbai atlikti kokybiškai ir labai operatyviai. Rekomenduojam!