Parama namams

Pagrindinis /Parama namams

PARAMA ĮSIRENGTI SAULĖS ELEKTRINĘ NAMAMS

255 Eur. / 1 kW. Už įrengtąjį saulės elektrinės kilovatą skiriami naujai įsirengiantiems saulės elektrinės, o 192 Eurai už kilovatą – besiplečiantiems jau turimos elektrinės galią.
40 mln. Eur. Bendra finansavimui skirta suma
2 – 5 Metai. Atsiperkamumas gavus paramą.
2550 Eur. / už 10 kW.  Paramos lubos yra 2550 Eur už įrengtą saulės elektrinę (už 10 kW saulės elektrinę). Galite įsirengti ir galingesnę elektrinę, bet kompensacija vis tiek bus 2550 Eur.

Paprasti žingsniai gauti paramą:

Instrukcija kaip pateikti APVA paramą PDF

  1. Įsivertinkite saulės elektrinės galingumą. Tai lengvai galite padaryti pasinaudodami mūsų skaičiuokle.
  2. Užpildykite prašymą ESO paslaugų skyriuje, kad gautumėte technines sąlygas.
  3. Gavę ESO sąlygas jau galite įsirengti saulės elektrinę (galite įsirengti saulės elektrinę tiek užpildę paramos paraišką, tiek jos ir neužpildę).
  4. Pildant paramos paraišką (tiek įsirengus, tiek dar neįsirengus saulės elektrinę) reikia turėti du dokumentus – galiojančias ESO sąlygas ir unikalų statinio numerį. Unikalų statinio numerį galite nesudėtingai rasti čia.

Paraišką pateikite adresu: apvis.apva.lt

Kokią saulės elektrinę galite įsirengti su parama?

Mūsų sumontuotas saulės elektrines galite pamatyti paspaudę ant nuorodos.

Kodėl elektrinė ant stogo naudinga?

Namo savininkui elektrinės montavimas ant stogo visada yra ekonomiškesnis variantas, nes pakanka esamos stogo konstrukcijos. Montuojant ant stogo, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui.

Prieš montuojant saulės modulius ant stogo reikia įsitikinti, ar pats stogas tvirtas ir nereikalauja kapitalinio remonto, pamąstyti, ar neplanuojate keisti stogo dangos. Juk pritvirtinę modulius prie namo stogo, 25-30 metų negalėsite atlikti stogo remonto. Iš pradžių verta susisiekti su saulės elektrinės specialistais, kad įvertintų situaciją ir jūsų galimybes. Juk pokalbis nieko nekainuoja, o jūs galite užduoti klausimus, į kuriuos iš karto gausite atsakymus.

Kreipkitės į mus ir padėsime ne tik užpildyti paramos paraišką, bet ir įsirengsime saulės elektrinę. Palikite visus rūpesčius mums!

roof

Investicija, kuri atsiperka.

Pasinaudokite saulės energijos privalumais ir sumažinkite elektros sąskaitas, prisidėdami prie tvaresnės ateities.

Užsisakyti dabar

ATSILIEPIMAI

Nepatikėsite ką apie mus kalba žmonės!

Turime 12 metų patirtį, per kurią sukaupėme daugybę klientų atsiliepimų. Ši ilgametė patirtis leidžia mums nuolat tobulinti savo paslaugas, atsižvelgiant į klientų poreikius ir pastabas.

Gediminas

Individualus projektas

commas

Savo srities profesionalai. Operatyviai ir kokybiškai atlieka darbus.

Gintarė

Individualus projektas

commas

Profesionalų komanda. Greitai ir kokybiškai atlikti darbai, aiškiai išdėstyta kas ir kaip, sutvarkė APVA paramą. Didžiausios rekomendacijos!

Rasa

Individualus projektas

commas

Dėkojame Klaipėdos komandai už darbą įrengiant saulės elektrinę. Malonu buvo bendrauti, į visus klausimus buvo atsakyta. Rekomenduoju.

Reda

Individualus projektas

commas

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkome UAB Ekoenergas komandą (Klaipėdos padalinį). Informatyvus bendravimas, puikiai sutvarkyti dokumentai, aukščiausia darbų atlikimo kokybė. Rekomenduoju.

Saulius

Individualus projektas

commas

Likau patenkintas bendravimu ir padarytais darbais 100%

Tomas

Individualus projektas

commas

Puikus Klaipėdos vadybininko aptarnavimas. Labai operatyviai ir kokybiškai sumontuota SE. Padėka vadybininkui ir SE montuotojams :)

Vaida

Individualus projektas

commas

Tarp didžiulės pasiūlos džiaugiamės pasirinkę UAB Ekoenergas (Klaipėdos padalinį). Pataria, pakonsultuoja, darbai atlikti kokybiškai ir labai operatyviai. Rekomenduojam!