Saulės elektrinių projektavimas

Įsirengus saulės elektrinę atgaunama iki 30% investuotų pinigų, jei yra pasinaudojama valstybės parama.

Saulės elektrinė ant stogo

Saulės elektrinių projektavimas

Siekdami Jums padėti įsigyti saulės elektrinę ir sumažinti Jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti, užsakovams parengiame projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir atliekame saulės elektrinių projektavimą bei padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Norėdami teisingai apskaičiuoti elektros energijos tiekimo sistemas, turime atsižvelgti į įvairius parametrus, turinčius įtakos saulės jėgainės veikimui. EKOENERGAS inžinieriai naudoja specialias programas saulės elektrinės veiklai modeliuoti, saulės skaičiuotuvus ir meteorologinę statistiką, stebi temperatūrą ir kitas sąlygas. Taip pat atsižvelgiama į pastato geografinę padėtį bei saulės elektrinės polinkio kampus.

Modeliuojant saules modulius, atsižvelgiama į nuostolius, susijusius su fotomodulių perkaitimu vasarą. Taip pat atsiranda nežymūs galios praradimai keitiklyje arba dėl elektrinės eksploatavimo metu įrangos nusidėvėjimo, plokščių paviršių šešėliavimo bei sniego.

Atsižvelgiant į šiuos faktorius yra paskaičiuojama vidutinė saulės elektrinės produktyvumo vertė atsiperkanti per 6–7 eksploatavimo metus. Todėl pirmaisiais stoties eksploatavimo metais turėtų būti tikimasi, kad saulės energijos įrenginio našumas viršys apskaičiuotas vertes. Tai suteikia mums galimybę pateikti kuo realesnį tinklo saulės stoties atsipirkimo laikotarpio apskaičiavimą.

UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos pardavimas, projektavimas ir montavimas.

MŪSŲ PATIRTIS

Geriausias sprendimas ant namo stogo

Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. 

Saulės elektrinių montavimas ant stogo

Saulės elektrinės našumas yra tiesiogiai susijęs su jos geografine padėtimi. Tad Lietuva laikoma palankiu regionu gaminti elektros energiją iš saulės spindulių. Ypač naudinga ir efektyvu statyti nedideles 5-10 kW saulės jėgaines. Patirtis įrodo jų efektyvumą gaminant tiek elektros energijos, kad be problemų būtų galima aprūpinti asmeninį namų ūkį.

UAB EKOENERGAS projektuoja saulės elektrines privatiems asmenims ir verslui. Paprastas namų ūkis statosi iki 5 kW saulės jėgaines, nes tai nereikalauja daug dokumentų, o verslas statosi atitinkamai didesnės galios. Norint gauti pelną iš gaminamos elektros energijos, reikia atlikti skaičiavimus: kiek yra naudingo ploto, kurį galima padengti saulės moduliais ir kiek elektros energijos savo reikmėms įmonė sunaudoja.

Toliau vyksta saulės elektrinės projektavimas. Dėliojama, kokiu kampu bus montuojami saulės fotomoduliai, kur bus statomas elektros keitiklis, pateikiami reikiami dokumentai leidimui statyti saulės elektrinę, derinama su elektros tinklais ir panašiai.
Taip pat džiugina tai, kad saulės elektrinės statyba yra remiama Lietuvos Vyriausybės ir galima susigrąžinti 30% investuotų pinigų. Tai tikrai skatina žmones suklusti ir ryžtis investicijai šiandien.
Informuojame, kad šiuo metu yra ypač palankus metas įsigyti saulės elektrines!

P.S. Pasistačius saulės jėgainę ir siekiant, kad ji veiktų visu pajėgumu, būtina įsitikinti, kad fotomoduliai ilgą laiką nėra po sniegu ar storu dulkių sluoksniu. Paskaitykite daugiau informacijos apie saulės elektrinių priežiūrą >>

Saulės elektrinės įrengimas ant namo stogo

Toliau verta pereiti prie įrengimo

Lengviausia įrengti iki 5 kw namų elektrinę, kurios našumas yra pakankamas patenkinti namų ūkio poreikius 30 metų – maitinti šaldytuvą, televizorių, vandens ar šilumos siurblį bei LED apšvietimą. Investicija atsiperka vos per kelerius metus.

Projektas prasideda numatomu tikslinio rezultato ir ekonominio pagrįstumo įvertinimu. Tam naudojame specialią programinę įrangą. Dėl to mes gauname ataskaitą, kurios pagrindu priimami visi vėlesni techniniai sprendimai.

Įrengus saulės elektrinę yra suteikiama 10 metų garantija UAB “Ekoenergas” saulės elektrinės įrengimo darbams. Tai reiškia, kad šiuo laikotarpiu mes garantuojame mūsų saulės elektrinės veikimą pagal gamintojo deklaruojamas specifikacijas. Šiuo laikotarpiu mes savo lėšomis pašaliname visus su saulės elektrinės veikimu susijusius sutrikimus, ir tai yra pakankamas laikas visiškai suderinti tolygų visos sistemos veikimą.  Skaityti daugiau>>

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinių projektavimas

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Rusnė 10 kW saulės elektrinė

Rusnė 10 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms.

BAUER saulės moduliai

 BAUER „Stiklas-stiklas“ monokristaliniai saulės moduliai BAUER saulės moduliai - patikrinta kokybė, garantuotas našumas ir ilgaamžiškumas 30-čiai metų. Daugiau nei 13

Saulės elektrinės miestai

Miestai, kuriuose sumontavome saulės elektrines Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste esate. Parašykite mums užklausą ir mes jums perskambinsime, kad pakalbėtume apie