Saulės elektrinių priežiūra

Saulės elektrinių priežiūra

Įsirengus saulės elektrinę atgaunama iki 30% investuotų pinigų, jei yra pasinaudojama valstybės parama.

Saulės elektrinių priežiūra

Atliekame saulės elektrinių priežiūrą, įrenginių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Klientams atstovaujame visose valstybinėse ir privačiose įstaigose gaunant reikiamus dokumentus.

EKOENERGAS sumontuotose saulės elektrinėse nepertraukiamas įrangos veikimas ir jos patikimumas yra labai svarbūs, nes bet koks netikėtas sustojimas šviesios paros metu sukelia didelius finansinius nuostolius elektrinės savininkui. Nors, saulės baterijų gamintojo teigimu, jų gaminys yra patikimas ir patvarus (gamybos įmonės garantuoja patikimą veikimą iki 25-30 metų), ją ir kitą įrangą reikia sistemingai prižiūrėti.

EKOENERGAS įmonė yra pasirengusi apsvarstyti bet kokius saulės elektrinės eksploatavimo techninio palaikymo pasiūlymus – nuo vieno inžinieriaus ar remonto komandos apsilankymo ekstremalios situacijos metu iki visapusiškos objekto priežiūros pagal sutartį.

Kokie sudarytos sutarties dėl visapusiško saulės elektrinės aptarnavimo privalumai?

– Periodiškas visų stoties komponentų techninės būklės įvertinimas.

– Techninės priežiūros komandos priskyrimas individualiai pagal saulės kolektorių specifiką – sumontuotos įrangos savybių žinojimas žymiai pagreitina remonto darbus, būna efektvesnė saulės elektrinių priežiūra.

– Greitas viso objekto eksploatavimo atstatymas įdiegiant atsarginius elementus ir agregatus, kurie nuolat yra bendrovės sandėliuose Šiauliuose.

– Turite galimybę išsinuomoti technologinę įrangą iš EKOENERGAS rezervo, kol gaunama užsakyta atsarginė dalis. Tai leidžia sumažinti nuostolius dėl stoties prastovų iki minimumo.

Viskas labai paprasta

Mūsų įmonė ne tik organizuoja atsakingų už EKOENERGAS suprojektuotų ir pastatytų saulės elektrinių eksploatavimą mokymus, bet ir, esant sudarytai sutarčiai, teiks visapusišką periodinę saulės stočių techninę priežiūrą ir prireikus atliks operatyvų remontą kaip įmanoma greičiau.

Planuojate įsirengti saulės elektrinę namuose? Savo rūpesčiais ir dvejonėmis pasidalinkite su mūsų specialistais. Esame pasiruošę jus konsultuoti dėl tinkamos galios saulės elektrinės pasirinkimo.

UAB EKOENERGAS parduoda saulės jėgaines, kurių kaina individualiam namui siekia nuo 2500€ iki 11 000€. Į kainą yra įskaičiuoti montavimo darbai, reikiamos dokumentacijos parengimas, leidimų gavimas ir suderinimas bei jėgainės prijungimas prie Jūsų elektros tinklo.

Toliau verta pereiti prie projektavimo

Siekdami Jums padėti ir sumažinti Jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti, parengiame užsakovams projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Informuojame, kad šiuo metu yra ypač palankus metas įsigyti saulės elektrines!

Nuo 2020 m. sausio 2 d. planuojamas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) kvietimas teikti paraiškas pagal paramos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro, geoterminės energijos ar kt.) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose”.

SKAITYTI DAUGIAU

Geriausias sprendimas ant namo stogo

Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito.

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…