Saulės elektrinės Joniškyje

Saulės elektrinės Joniškyje

Saulės elektrinės Joniškyje ir Joniškio regione

Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija.

Projektavimas

Projektuojame saulės elektrines nuo 2012 metų. Žinome kaip greitai parengti dokumentus valstybės paramai gauti.

Montavimas

Dirba 11 UAB EKOENERGAS montuotojų komandų. Pasiūlysime žemiausią kainą ir greitą projekto įgyvendinimo sprendimą.

Prekyba

Atstovaujame BAUER, RISEN saulės modulių gamintojus ir jie po 30 metų garantuoja įrangos 87% efektyvumą.

Konsultavimas

Sustarus laiką, atvykstame į objektą per 2 valandas ir suteikiame žinias, kaip pasirinkti tinkamos galios saulės elektrinę.

Saulės elektrinės Joniškyje – tai galimybė miestui išgarsėti savo tvariais sprendimais. Joniškį labiausiai garsina jo urbanistiniai ir kultūriniai paminklai – sinagogos, senovinis gatvių tinklas, bažnyčia ir kiti kultūros paveldo objektai. Saulės elektrinių įrengimas Joniškyje padėtų miestui sužibėti kitomis spalvomis ir įrodyti esant gamtai draugiška vieta. Juk tai visai nesunku – Žiemgalos žemumoje išsidėstęs miestas yra puiki vieta saulės jėgainėms montuoti.

Gali kilti klausimas, ar elektrinės įrengimas – sudėtingas procesas? Jei jis patikėtas mūsų specialistams – tikrai ne. Saulės modulius Joniškyje montuoja ilgametę patirtį turintys profesionalai. Jų įgytos praktinės žinios leidžia dirbti sklandžiai, kokybiškai ir greitai – elektrinė ant Jūsų stogo gali atsirasti vos per tris dienas. Na, o jei bet kuriuo projekto vykdymo laikotarpiu kyla klausimų, į juos taip pat sulauksite operatyvių atsakymų.
Saulės elektrinių įrengimas Joniškyje – tai ne tik indėlis į ekologiją, bet ir energetinę nepriklausomybę garantuojantis pasirinkimas. Gali kilti klausimas, ar elektrinės įrengimas – sudėtingas procesas? Jei jis patikėtas mūsų specialistams – tikrai ne. Saulės modulius Joniškyje montuoja ilgametę patirtį turintys profesionalai. Jų įgytos praktinės žinios leidžia dirbti sklandžiai, kokybiškai ir greitai – elektrinė ant Jūsų stogo gali atsirasti vos per tris dienas. Na, o jei bet kuriuo projekto vykdymo laikotarpiu kyla klausimų, į juos taip pat sulauksite operatyvių atsakymų.
Saulės elektrinių įrengimas Joniškyje – tai ne tik indėlis į ekologiją, bet ir energetinę nepriklausomybę garantuojantis pasirinkimas.

Jei skaitote šį tekstą toliau, tuomet jūs rimtai galvojate apie saulės elektrinės įrengimą. Jei taip, patariame saulės elektrinės įrengimą laikyti investicija į savo energetinę nepriklausomybę, galinčią duoti pajamų. UAB “Ekoenergas” specialistai yra pasirengę padėti jums įgyvendinti šį sprendimą. Kadangi mūsų specializacija yra energiją taupančių ir energiją generuojančių įrenginių pardavimas, projektavimas ir montavimas. Todėl klauskite drąsiai, kad išsiaiškintumėte kuo tiksliau kokie skirtumai yra tarp vienų ar kitų įrangos tiekėjų, ar tikrai gausite garantiją, kuri yra deklaruojama pardavėjų interneto svetainėse.

UAB “Ekoenergas” importuoja tiesiai iš patikimų gamintojų ir montuoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Svarbu pažymėti, kad per 25-30 metų saulės elektrinės eksploatavimo laiką, kabeliai, jų jungtys, tvirtinimo detalės bus atvirame ore ir jos bus veikiamos korozijos, temperatūros bei saulės spinduliuotės. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis paslaugos ir įrangos tiekėją maksimaliai arti nuo jūsų elektrinės. Jums reikia tokio tiekėjo, kuris gali pristatyti atsargines dalis greitai, jeigu to prireiktų.
Tuo tarpu pažiūrėkite mūsų klientų atsiliepimus, kurie gavo paramą saulės elektrinės įrengimui.

Rezervuokite saulės elektrinės įrangą jau dabar ir gaukite papildomą nuolaidą saulės moduliams!

El.pašto pranešimus skaitome nuolat, todėl drąsiai pildykite žemiau esančią kontaktų formą ir su jumis susisieks mūsų vadybininkas, o gal paskambinkite telefonu. Lauksime jūsų skambučio darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.

Bendrauti gyvai telefonu yra daug paprasčiau ir galima atsakyti į visus jūsų klausimus.

Kaip Joniškio miesto bei rajono gyventojai gali sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas?

Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste esate. Parašykite mums užklausą ir mes jums perskambinsime, kad pakalbėtume apie saulės elektrines. Jūs galėsite mums užduoti klausimus ir gausite saulės elektrinės kainos paskaičiavimą. Atsiųskite mums nuotraukas, tokiu būdu kaina bus tikslesnė.

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime
  Žmonės klausia

  Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

  Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną.

  Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

  Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Parašykite mumis, juk žinutė nieko nekainuoją. Turėdami mūsų pasiūlymą galėsite jį palyginti su kitais ir taip kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

  Įgyvendinti projektai

  Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

  Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

  Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

  Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

  Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

  Paprastas ir greitai surenkamas variantas

  Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

  SKAMBINKITE DĖL KAINOS

  Truputis naujienų

  Kas naujo mūsų veikloje

  Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

  2022-04-04

  ES investicijos

  Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

  2022-01-14

  Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

  Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…