Saulės elektrinė ant namo stogo

Saulės elektrinė ant namo stogo

UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos pardavimas, projektavimas ir montavimas.

Saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo

Jau niekam nebėra staigmena matyti saulės elektrinę ant namo stogo. Dabar turėti savo elektrinę yra privalumas ir prestižas. Tikriausiai, kasdien matant kaimyno stogą su saulės kolektoriais, daugeliui ateina mintis, kad būtų gerai turėti savo saulės elektrinę ir mokėti mažiau už elektros energiją.
Apie saulės elektrines ant stogo internete galima perskaityti internete straipsnių ir sužinoti daug nuomonių. Vieni žmonės sako, kad neefektyvu, o kiti teigia priešingai, kad verta. Tikriausiai teigiamai mąstančių yra daugiau, nes itin svarbu, kad kitais metams bus skiriama Lietuvos Vyriausybės parama fiziniams asmenims.

Ar verta statyti saulės elektrinę ant stogo?

Vyriausybė yra pasiruošusi kompensuoti iki 30% elektrinės statybos išlaidų. Tas tikrai motyvuoja privataus namo savininką ryžtis naujovių įgyvendinimui, nes ateityje galima sutaupyti. Kartais žmogaus noras įsirengti elektrinę didelis, tačiau jos statybą varžo riboti finansai, todėl pirmiausia reikėtų paduoti paraišką kompensacijai gauti, o pinigai vėliau atsiras.

Saulės elektrinė ant namo stogo sodo bendrijoje

Jeigu norite, kad tas procesas judėtų greitai ir sklandžiai, verta kreiptis pas specialistus, kurie puikiai išmano savo darbą ir yra įrengę ne vieną dešimtį elektrinių. Žinoma, apsiginklavę atkaklumu ir kantrybe, dokumentaciją galite pasiruošti patys, tačiau praktika rodo, kad pagalba iš šalies labiau apsimoka.

Kodėl elektrinė ant stogo naudingiau?

Namo savininkui elektrinės montavimas ant stogo visada yra ekonomiškesnis variantas, nes pakanka esamos stogo konstrukcijos. Montuojant ant stogo, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui.

Prieš montuojant saulės modulius ant stogo reikia įsitikinti, ar pats stogas tvirtas ir nereikalauja kapitalinio remonto, pamąstyti, ar neplanuojate keisti stogo dangos. Juk pritvirtinę modulius prie namo stogo, 25-30 metų negalėsite atlikti stogo remonto. Iš pradžių verta susisiekti su saulės elektrinės specialistais, kad įvertintų situaciją ir jūsų galimybes. Juk pokalbis nieko nekainuoja, o jūs galite užduoti klausimus, į kuriuos iš karto gausite atsakymus.

Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną. Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Susisiekite su mumis ir kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

Nuo ko verta pradėti saulės elektrinės įrengimą ant namo stogo.

žiugina tai, kad saulės elektrinių iki 30 kW galios statymo procedūra mūsų valstybėje yra gana paprasta. Mažoms namų elektrinėms nėra jokių apribojimų renkantis pagrindinę įrangą ir nereikia leidimo. Taigi, statant 5 — 30 kW galingumo saulės elektrinę namui, reikia įsigyti sistemą, ją įdiegti, kreiptis į elektros tinklų operatorių, kad įrengtų ar pakeistų skaitiklį.

Pirmiausia jums reikia saulės elektrinės projekto bei paskaičiavimų, kad būtų žinoma, kokiu kampu bus montuojami saulės fotomoduliai, kur bus statomas elektros keitiklis, po to pateikiami reikiami dokumentai ir suderinama su elektros tinklais.

Toliau parenkama saulės elektrinės įranga, atitinkanti jūsų poreikius bei pagal galima išleisti pinigų suma. Suderinama montavimo darbų pradžia, ir viskas.

Jeigu name yra 5kw įvado galingumas, o norėsite įsirengti didesnės galios saulės elektrinę, jums prireiks paruošti dokumentus elektros skirstymo operatoriui dėl galios padidinimo ir dvigubos apskaitos bei elektros kaupimo bendruose tinkluose. Jeigu namo įvado galingumas yra 10kW ar daugiau, nieko didinti nereikia. Toliau vyks toks pat procesas kaip ir anksčiau aptartame iki 5 kW galios variante.

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…