Saulės baterijos daugiabučiams

Saulės baterijos daugiabučiams

UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos pardavimas, projektavimas ir montavimas.

Artinasi nauja elektrifikacijos era, kai kiekvienas namų ūkis gaminsis elektros energiją savo poreikiams. Saulės baterijos taps nebe mada, o būtinybė dėl augančio elektros sunaudojimo bei didėjančios elektros kainos. Visi ženklai rodo, kad dabar tinkamas metas galvoti apie tai.

Jau šiandien Lietuvoje reikalingos saulės baterijos yra parduodamos skirtingos galios ir skirtingo efektyvumo. Saulės baterijų kainos dabar prieinamos kiekvienam, sugalvojusiam jas įsigyti ir susimontuoti.

Niekas nesiginčija, kad vienas iš alternatyvių ir nebrangių energijos šaltinių yra saulės energija. Saulės skleidžiamos energijos panaudojimas sumontuojant saulės baterijas – tai tinkama investicija ateičiai. Kiekvieno nekilnojamo turto vienetas, ant kurio stogo įrengta saulės elektrinė, ženkliai padidina pastato vertę jį parduodant.
Saulės moduliai veikia debesuotu oru, net sutemose ar auštant. Esant tokiam apšvietimui, jų efektyvumas yra mažas, tačiau vis tiek leidžia minimaliai gaminti elektros energiją.

Nusipirkus ir sumontavus saulės baterijas ant savo namo ar kotedžo stogo, jums nereikės su nerimu klausytis naujienų apie padidėjusius elektros tarifus. Tikėtina, kad saulės modulių ilgaamžiškumas išgelbės jus ir jūsų vaikus nuo augančių sąskaitų už elektrą ateityje

Saulės elektrinės ypač naudingos kaimo vietovėje

Kaimo vietovėse pastatytų keturbučių ar aštuonbučių namų gyventojams tai turėtų būti ypač aktualu, nes dažniausiai tokie namai žiemą šildomi malkomis. Saulės elektrinė ant šių namų stogų lengvai montuojama, o per vasarą sukaupta energija žiemą gali būti drąsiai naudojama šildymui.

Pirkite saulės baterijas Šiauliuose. Sumokėjus kartą už saulės baterijas bei jas sumontavus, elektros poreikis bus patenkintas visiškai. Galėsite pamiršti tradicinius energijos šaltinius bei didėjančias sąskaitas už elektrą mažiausiai 25 metus.

Paskaičiuokim, kiek kainuotų įrengti saulės elektrinę perkant išsimokėtinai.

Nuo ko verta pradėti saulės elektrinės įrengimą ant namo stogo

Prieš pirkdami atidžiai išanalizuokite visą jūsų turimą informaciją šia tema, pasitarkite su specialistais. Tai svarbu, nes kai kada žmonės nežinodami pervertina galimybes. Atvykite į UAB „Ekoenergas“ biurą. Čia galėsite ne tik paliesti saulės modulius savo rankomis, bet tiksliai, kokia elektrinė jums labiausiai tinka, kokios jų kainos. Turėdami tikslią informaciją, jūs galėsite palyginti su kitų pardavėjų Lietuvoje variantais.

Džiugina tai, kad saulės elektrinių iki 30 kW galios statymo procedūra mūsų valstybėje yra gana paprasta. Mažoms namų elektrinėms nėra jokių apribojimų renkantis pagrindinę įrangą ir nereikia leidimo. Taigi, statant 5 — 30 kW galingumo saulės elektrinę namui, reikia įsigyti sistemą, ją įdiegti, kreiptis į elektros tinklų operatorių, kad įrengtų ar pakeistų skaitiklį

Jeigu jūs esate čia, pakalbėkime apie Saulės baterijų kainą

1. UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos importavimas, pardavimas, projektavimas ir montavimas be tarpininkų. Tai jau leidžia suprasti, kad saulės elektrinės įsigijimas šioje įmonėje bus pigesnis.

2. Svarbu ir tai, kad, gaudami paramą iš Lietuvos valstybės, jūs atgausite 30% investuotų pinigų.

3. Saulės elektrinė iki 5 KW kainuoja nuo 2500€. Už šią kainą jūs įsigyjate įrangą, montavimo paslaugą, prijungimą prie skirstomųjų tinklų, dokumentų paramai rengimą ir garantiją iki 30 metų.

Sumokėję pinigus už saulės elektrinę dabar, jūs tarsi sumokate už elektros energiją, kurią gausite, avansu ir ateityje kainų pakilimas jums nebaisus. Be to, toliau naudosite savo pagamintą elektrą.

Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai
atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui.
Susisiekite su mumis ir kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

Užpildykite anketą ir gaukite tik jūsų poreikiui pritaikytą pasiūlymą.

Jeigu jūs turite kokį nors ypatingą pageidavimą, mums reikėtų susitikti ir viską aptarti ne telefonu. Jūs galite atvykti į mūsų biurą arba mūsų specialistas gali atvykti pas jus į namus. Taigi, lauksime jūsų žinutės.

SIŲSTI ŽINUTĘ

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…