Prekyba saulės baterijomis

Prekyba saulės baterijomis

Įsirengus saulės elektrinę atgaunama iki 30% investuotų pinigų, jei yra pasinaudojama valstybės parama.

Prekyba saulės baterijomis

Prekyba saulės baterijomis tik įsibėgėja. Šiandien pats tinkamiausias laikas pirkti, nes saulės elektrinės montavimo paslaugos kaina kasmet didėja dėl augančių atlyginimų.

Dauguma žmonių gyvena nuosavuose namuose, kur yra stogas, tačiau nesusimąsto, kiek stogas galėtų duoti naudos, pritaikius jį elektros gamybai. Svarbu, kad stogo kryptis būtų tinkama. Apie tai galima paklausti prekyba saulės baterijomis specialisto. Žmogus, turintis ilgametę patirtį saulės elektrinių įrengime, visada pataria, kokią jėgainę naudinga įsigyti ir kur ją statyti ar montuoti.

Žmonės nori pirkti saulės elektrinę pigiau, o elektros gauti daugiau

Patirtis rodo, kad elektrinės projektavimą reikia pradėti nuo to, koks yra suvartojimas, aišku, plius norai ir ateities planai. Tada ieškomi tinkami variantai tarp kainos ir kokybės.

Bet kuris projektas, galintis duoti pelno, prasideda skaičiavimais.
Pirmajame etape būtina nustatyti:

1. Kokią pinigų sumą pirkėjas pasiruošęs investuoti į elektrinės pirkimą?
2. Per kiek laiko investicija atsipirks?
3. Koks bus gaunamo pelno procentas?
4. Kokiai įrangai turėtų būti teikiama pirmenybė norint gauti maksimalų efektyvumą ir grąžą?

UAB EKOENERGAS parduoda saulės jėgaines, kurių kaina individualiam namui siekia nuo 2500€ iki 11 000€. Į kainą yra įskaičiuoti montavimo darbai, reikiamos dokumentacijos parengimas, leidimų gavimas ir suderinimas bei jėgainės prijungimas prie Jūsų elektros tinklo.

Svarbu suprasti, kad prekyba saulės baterijomis plečiasi ir kasdien atsiranda naujų gamintojų bei pardavėjų. Retas jų galvoja apie saulės elektrinės priežiūrą, todėl žmonės turėtų rinktis saulės elektrinės pardavėją atsakingai ir pasimokyti iš klaidų, daromų kitoje veikloje.

Pavyzdžiui, pažvelkime, kaip vystėsi pastarąjį 15 metų langų gaminimo veikla. Jau tada buvo reklamuojama, kad langai laikys 25 metus, tačiau, deja, nepraėjus minėtam terminui, žmonės dažnai šiandien yra priversti keisti langus dėl įvairių priežasčių.

Jeigu pasinaudojama valstybės teikiama kompensacija, jėgainė atsipirks per 6-7 metus.

Lietuvos teritorijoje instaliuotas saulės jėgainės 1 kW vidutiniškai pagamina 1100 kW energijos per metus ir užima apie 7 kv. metrus šlaitinio stogo ploto.
UAB EKOENERGAS prekiauja kokybiškomis „Luxen solar“ kompanijos saulės panelėmis. Saulės elektrinių montavimo paslaugoms suteikia net 10 metų darbų garantiją, keldami aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams.
Yra pigios arba brangesnės saulės baterijos, gaminamos tiek Kinijos, tiek Europos bei Lietuvos gamintojų. Svarbiausia kreiptis į kelis saulės jėgainių pardavėjus ir gauti pasiūlymus, kuriuos galima ramiai palyginti ir pasirinkti geriausią variantą.
Siūlome pasirinkimą pradėti nuo informacijos apie EKOENERGAS kompanijos produktą. Parašykite mums užklausą ir gaukite konsultaciją nemokamai bei geros kainos pasiūlymą.

Geriausias sprendimas ant namo stogo

Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito.

Toliau verta pereiti prie projektavimo

Siekdami Jums padėti ir sumažinti Jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti, parengiame užsakovams projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Informuojame, kad šiuo metu yra ypač palankus metas įsigyti saulės elektrines!

Šiais metais planuojamas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) kvietimas teikti paraiškas pagal paramos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro, geoterminės energijos ar kt.) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose”.

SKAITYTI DAUGIAU

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…