Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Šiame puslapyje rasite atsakymus į svarbiausius ir dažniausiai užduodamus klausimus
apie UAB „Ekoenergas” paslaugas bei produktus.

 

1. Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?
Vidutiniškai saulės elektrinė yra įrengiama per 2 – 5 darbo dienas, priklausomai nuo oro sąlygų, montavimo būdo ir elektrinės dydžio.

2. Kiek kainuoja saulės elektrinės paskaičiavimas.

Saulės elektrinės paskaičiavimo paslaugos kainą rasite paspaudę šią nuorodą: https://ekoenergas.lt/produktas/saules-elektrines-paskaiciavimas/

Sumokėjus už paslaugą, specialistas jums skambina telefonu susitarti dėl susitikimo. Atvykus pas klientą, kur planuojamas saulės elektrinės įrengimas, specialistas nuodugniai įvertina situaciją. Pirmiausia kalbasi su klientu ir išklauso jo pageidavimus. Toliau apžiūri ir fotografuoja pastato stogą bei teritoriją (tam atvejui, jei būtų nuspręsta statyti saulės elektrinę ant žemės).

Specialisto vizito metu, užsakovai gali jam užduoti klausimus, kad daugiau sužinoti apie naujausias saulės elektrinių tendencijas ir į ką reikia atkreipti dėmesį įsigyjant saulės elektrinę.

Po vizito, per dvi dienas specialistas atlieka reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižo saulės elektrines išdėstymą ant jūsų pastato stogo taip, kad nebūtų absoliučiai jokios rizikos ją eksploatuojant. Paruošti dokumentai siunčiami užsakovui el.paštu. Kartu pateikiamos rekomendacijos, kokia įranga bus naudingiausia įsigyti.

3. Kur galima statyti saulės elektrines?
Saulės elektrinė gali būti įrengiama ant namo stogo ir ant žemės. Montavimui naudojamos specialios konstrukcijos, kurios yra pritaikomos prie kiekvienos stogo dangos, siekiant užtikrinti saugų ir hermetišką montavimą. Nerekomenduojama įsirenginėti saulės elektrinių ant avaringos būklės stogų bei ant šių dangų: asbestinio šiferio, skaldos, šiaudinių ir kt.

4. Kaip pasirinkti tinkamą saulės elektrinės galią?
Vidutiniškai 1 kW galios saulės elektrinė pagamina 1 000 kWh/metus, todėl įsivertinus savo metinį elektros energijos suvartojimą galima išsirinkti tinkamos galios elektrinę, tačiau reikia įsivertinti, jog metinė elektrinės gamyba labai priklauso nuo modulių pasvirimo kampo, esančiu šešėlių, geografinės vietos ir kt.