BAUER saulės moduliai

BAUER saulės moduliai

BAUER „Stiklas-stiklas“ monokristaliniai saulės moduliai

BAUER saulės moduliai – patikrinta kokybė, garantuotas našumas ir ilgaamžiškumas 30-čiai metų.

 • Daugiau nei 13 metų gamybos patirtis.
 • 30-ies metų produkto garantija stiklo moduliams.
 • BAUER garantuoja pagamintų saulės baterijų 87% efektyvumą ir po 30-ies metų.
 • Kruopšti kokybės kontrolė gamyboje ir kompanijos laboratorijoje.
 • Kompanija stebi ir matuoja kiekvieno modulio pristatymą pagal patikrintą mėginių ėmimo procedūrą.
 • Atlieka reguliarius, papildomus modulių matavimus ir kokybės kontrolę, pvz., elektroliuminescencinius bandymus, ilgalaikius UV bandymus, garo / šilumos bandymus, įtempio testus, temperatūros bandymus, galios matavimus pagal STC ir dalinės apkrovos elgseną, spektrinį jautrumą ir izoliacijos matavimus.

UAB „Ekoenergas” pasirašė bendradarbiavimo sutartį su kompanija „BAUER Energiekonzepte GmbH“ ir tapo oficialiu šios kompanijos atstovu Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami pristatyti kompaniją, kurios vardas ir kokybiški produktai žinomi kaip sėkmingas prekinis ženklas. Tikime, kad vokiška kokybė už praktišką kainą patiks Lietuvos vartotojams.

Svarbu, jog „BAUER Energiekonzepte“ 2020 metais pateko į FT1000. „Financial Times FT1000“ sąraše yra 1000 bendrovių, kurių pardavimai augo sparčiausiai Europoje. „BAUER Energiekonzepte GmbH“ pateko į 396 vietą 4-ajame metiniame FT1000 sąraše (Nr. 18 energetikos sektoriuje), nes padidėjus pardavimams iki 30,70 mln. eur (2015 m. – 5,84 mln.) kompanija augo 425,9%

Naujos kartos „BAUER“ saulės moduliai turi daug naujovių. Tai produktyvus, stabilus ir vizualiai patrauklus produktas. Šiame vaizdo įraše pamatysite pasiektą aukštą kompanijos rezultatą – ypatingas stiklo modulių savybes.

Didelio našumo saulės moduliai iš „BAUER“ kiekvienam pirkėjui garantuoja saugią investiciją ir stabilų našumą. UAB „Ekoenergas” specialistai visada pateikia klientui individualiai pritaikytus, maksimaliai kokybės ir taupymo potencialo santykį atitinkančius sprendimus.

Jei tęsiate skaitymą, jūs rimtai galvojate apie saulės elektrinės įrengimą. Jei taip, patariame saulės elektrinės įrengimą laikyti investicija į savo energetinę nepriklausomybę, galinčią duoti pajamų.

UAB„Ekoenergas” vokišką produkciją importuoja tiesiai iš BAUER centrinio sandėlio Vokietijoje. Tai suteikia laiko pranašumą prieš gaminius, siunčiamus iš Kinijos.

Iš Vokietijos į Lietuvą saulės modulius atsivežame per 5 darbo dienas ir siunčiame klientui.

Toliau palyginimui pateikiame skaičius, kodėl verta rinktis naujos kartos BAUER saulės modulius. Tiems kam tikrai įdomu gauti daugiau informacijos lauksime jūsų žinutės.

Kaip galite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas?

Parašykite mums užklausą ir mes jums paskambinsime, kad pakalbėtume apie saulės elektrines. Jūs galėsite užduoti klausimus ir gausite saulės elektrinės kainos paskaičiavimą. Atsiųskite mums pastato stogo nuotraukas ir išmatavimus, tuomet kaina bus tikslesnė.

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime
  Žmonės klausia

  Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

  Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną.

  Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

  Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Parašykite mumis, juk žinutė nieko nekainuoją. Turėdami mūsų pasiūlymą galėsite jį palyginti su kitais ir taip kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

  Įgyvendinti projektai

  Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

  Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

  Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

  Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

  Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

  Paprastas ir greitai surenkamas variantas

  Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

  SKAMBINKITE DĖL KAINOS

  Truputis naujienų

  Kas naujo mūsų veikloje

  Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

  2022-04-04

  ES investicijos

  Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

  2022-01-14

  Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

  Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…