Saulės elektrinės įrengimas

Saulės elektrinės įrengimas

UAB EKOENERGAS specializacija yra energiją taupančios ir energiją gaminančios įrangos pardavimas, projektavimas ir montavimas.

Saulės elektrinės įrengimas

Jei esate čia, tuomet rimtai jūsų galvoje sukasi mintis apie saulės elektrinės įrengimą savo namuose.

Saulės elektrinės įrengimas yra gera investiciją, kuri greitai atsiperka ir gali duoti tam tikras pajamas. Žinome, nes esame įgyvendinę per šimtą projektų ir dabar žmonės gali patvirtinti, kad ne tik nebemoka už elektros energijos sunaudojimą, bet ir geba sukaupti pajamas, kurias panaudoja elektros pirkimui kada elektrinė gamina mažiau elektros energijos tamsiuoju žiemos periodu.

Saulės elektrinių įrengimas Šiauliuose

Lengviausia įrengti iki 5 kw namų elektrinę, kurios našumas yra pakankamas patenkinti namų ūkio poreikius 30 metų – maitinti šaldytuvą, televizorių, vandens ar šilumos siurblį bei LED apšvietimą. Investicija atsiperka vos per kelerius metus.

Projektas prasideda numatomu tikslinio rezultato ir ekonominio pagrįstumo įvertinimu. Tam naudojame specialią programinę įrangą. Dėl to mes gauname ataskaitą, kurios pagrindu priimami visi vėlesni techniniai sprendimai.

Įrengus saulės elektrinę suteikiama 10 metų garantija. Tai reiškia, kad šiuo laikotarpiu mes garantuojame mūsų saulės elektrinės veikimą pagal gamintojo deklaruojamas specifikacijas. Šiuo laikotarpiu mes savo lėšomis pašaliname visus su saulės elektrinės veikimu susijusius sutrikimus, ir tai yra pakankamas laikas visiškai suderinti tolygų visos sistemos veikimą.

Tuo pačiu metu kiekvienas komponentas turi savo garantiją, kurią palaiko gamintojas. Pavyzdžiui, kompanijos „Solis“ inverteriui yra 5 metų garantija (kuria galima pratęsti iki 20m), o fotoelementams suteikiama 25 metų efektyvumo garantija. Tokių saulės elektrinių pradinės galios nuostoliai iki eksploatavimo laikotarpio pabaigos bus ne didesni kaip 20%.

Kodėl elektrinė ant stogo naudingiau?

Namo savininkui elektrinės montavimas ant stogo visada yra ekonomiškesnis variantas, nes pakanka esamos stogo konstrukcijos. Montuojant ant stogo, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui.

Prieš montuojant saulės modulius ant stogo reikia įsitikinti, ar pats stogas tvirtas ir nereikalauja kapitalinio remonto, pamąstyti, ar neplanuojate keisti stogo dangos. Juk pritvirtinę modulius prie namo stogo, 25-30 metų negalėsite atlikti stogo remonto. Iš pradžių verta susisiekti su saulės elektrinės specialistais, kad įvertintų situaciją ir jūsų galimybes. Juk pokalbis nieko nekainuoja, o jūs galite užduoti klausimus, į kuriuos iš karto gausite atsakymus.

Kiek trunka įrengti saulės elektrinę?

Gerai suderinus darbo, laiko sąnaudas, įvertinus EKOENERGAS inžinierių bei montuotojų profesinius įgūdžius, sugebėjimus, saulės elektrinės įrengimas atliekamas efektyviai ir greitai. Vidutiniškai 5 kW saulės elektrinė sumontuojama per 1-2 dienas. Viskas priklauso nuo stogo šlaito. Jeigu visi saulės kolektoriai lengvai telpa vienoje plokštumoje, tai darbą galima atlikti per vieną dieną. Jei stogo konstrukcija sudėtingesnė ir moduliai išdėstomi skirtingose plokštumose, tada įmanoma darbus atlikti per 2 dienas.

Norėdami sukurti saulės elektrinės projektą jūsų reikmėms, mūsų ekspertai atsižvelgia į visus galimus niuansus, kurie turi įtakos elektrinės efektyvumui. Susisiekite su mumis ir kartu pasieksime jums palankiausią rezultatą.

Toliau verta pereiti prie projektavimo

Siekdami Jums padėti ir sumažinti Jūsų išlaidas, skirtas atsinaujinančios energetikos įrenginiams įsigyti, parengiame užsakovams projektus valstybės paramai gauti pagal atsinaujinančios energijos rėmimo programas, konsultuojame ir padedame sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Informuojame, kad šiuo metu yra ypač palankus metas įsigyti saulės elektrines!

Šiais metais planuojamas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) kvietimas teikti paraiškas pagal paramos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro, geoterminės energijos ar kt.) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose”.

SKAITYTI DAUGIAU

Įgyvendinti projektai

Saulės elektrinės įrengimo paslaugos

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Blūžgalis 9.92 kW saulės elektrinė

Šiauliai 9.92 kW saulės elektrinė

Raizgiai 8.06 kW saulės elektrinė

Paprastas ir greitai surenkamas variantas

Paskambinkite telefonu šiandieną ir saulės elektrinę jums sukomplektuosime iš didmeninio sandėlio

SKAMBINKITE DĖL KAINOS

Truputis naujienų

Kas naujo mūsų veikloje

Mes teikiame atsinaujinančios energijos sprendimus, kad patenkintume augančius energijos poreikius Lietuvoje. Švarūs ir veiksmingi atsinaujinantys energijos šaltiniai suteikia pigesnę elektros energiją mūsų šalies gyventojams, tuo pačiu mes prisidedame prie gamtos taršos mažinimo bei aplinkos išsaugojimo ateities kartoms

2022-04-04

ES investicijos

Nauji e-komercijos sprendimai UAB ,,Ekoenergas“ UAB ,,Ekoenergas“ nuo 2022 m. vasario mėnesio įgyvendina projektą, pagal priemonę ,,E-Komercijos modelis Covid-19”. Siekiant

2022-01-14

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms

Saulės elektrinės valstybinėms įstaigoms Įrengiame saulės elektrinę, kuriai yra suteikiama 30 metų garantija. Konsultavimas Sustarus laiką, atvykstame į objektą per…